Vše v jednom

Nejlepší vlastnosti průmyslové čtečky a mobilního telefonu vždy po ruce

O produktu

Užijte si nové kompaktní a přenosné mobilní terminály PDA FLORES. Kromě ergonomického designu s popruhem na zápěstí a čtečky čárového kódu se můžou pochlubit veškerými vlastnostmi mobilního telefonu.

Používají operační systém Android, díky velkokapacitní 4000 mA baterii vydrží celou pracovní směnu a podporuje 4G pro případy, kdy selhává dostupnost wi-fi.

Unikátní vlastnosti

Mobilní terminál PDA FLORES s OS Android 5.1, čtyř-jádrovým procesorem a 2 GB RAM disponuje vysokým výkonem, který podporuje rychlost zpracování operací v zákaznicky přizpůsobených aplikacích.

Mobilní průmyslový terminál se stupněm ochrany IP65 podporuje vícenásobné metody sběru dat (čtečka čárového kódu 1D, 2D a QR kódu aj.) s vysokou rychlostí snímání.

Zařízení podporuje komunikaci přes mobilní data (2G, 3G a 4G), wi-fi a bluetooth. Variace komunikačních módů splňuje různé potřeby a požadavky zákazníků.

OS Android umožňuje vývoj vlastních aplikací přímo na míru vlastním potřebám (řízení skladu, výroby, obchodu, kvality a jiných procesů).

Vyberte si ten váš.

Pomůžeme Vám s výběrem.

Mám funkční SW, který podporuje aplikace na OS Android.  Máte funkční podnikový informační systém a přemýšlíte nad zavedením čteček čárových kódů s OS Android a Váš dodavatel má pro tento OS již funkční aplikaci?

Neváhejte nás kontaktovat k bezplatnému zapůjčení  mobilního terminálu PDA FLORES na 1 týden k otestování, zdali aplikace dodávaná vaším dodavatelem bezproblémově funguje i na námi dodávaném zařízení PDA FLORES. Zapůjčit terminál

Mám funkční SW, který nepodporuje aplikace na OS Android.  Máte funkční podnikový informační systém a přemýšlíte nad zavedením čteček čárových kódů s OS Android, ale Váš dodavatel nemá pro tento OS vlastní aplikaci?

Společnost FLORES Software je otevřena spolupráci s Vašim stávajícím dodavatelem podnikového řešení na tvorbě požadované aplikace. Jedním z hlavních předpokladů úspěšného projektu je ochota Vašeho stávajícího dodavatele spolupracovat na novém řešení se společností FLORES Software. 

Neváhejte nás kontaktovat abychom Vám pomohli aplikaci pro Váš sklad, výrobu, nebo jiné využití vytvořit .   Můžeme se pochlubit úspěšným vytvořením skladové aplikace pro ekonomický systém MRP ve spolupráci s implementátorem systému EFOS Czech s.r.o. Náhled na aplikaci a kontakt na implementátora systému MRP najdete zde. Mám zájem o tvorbu aplikace

Mám zastaralý/omezený SW, nebo jej nemám vůbec, ale i přesto chci zavést čtečky čárových kódů pro automatizaci práce ve skladu a zrychlení skladových procesů.

Jako zavedená společnost se sw produktem v oblasti podnikového řízení Vám můžeme nabídnout komplexní řešení pro Vaše podnikání. Náš vlastní produkt IS FLORES obsahuje funkce pro celopodnikové řízení (nákup, prodej, sklady, CRM, účetnictví, výroba, servis aj.) včetně již vytvořené on-line skladové aplikace pro OS Android, nebo on-line aplikace pro odvádění výroby.

Více o informačním systému FLORES se dočtete na webových stránkách www.floresps.cz Mám zájem o nabídku

Zabývám se vývojem vlastních aplikací na OS Android.

Společnost FLORES Software v případě zájmu poskytuje k dodávaným zařízením soubor nástrojů pro vývoj software SDK (Software development kit). K zakoupenému PDA zájemci dodáme SDK pro jeho vlastní vývojové potřeby. V případě, že se chcete s terminálem osobně seznámit před samotnou koupí, neváhejte nás kontaktovat pro jeho osobní prezentaci, nebo zapůjčení. Kontaktovat dodavatele